ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные
evaline.com.ua@gmail.com

EVA листи для виробників авто килимів

Оптовий продаж EVA листів від виробника

Компанія EvaLine пропонує власні листи для виробництва автокмобільних килимів з матеріалу етиленвінілацетат (EVA). Сьогодні цей матеріал застосовується у виробництві спортивного та літнього взуття, покриття для підлги у дитячих кімнатах та центрах, іграшок, татамі для єдиноборств. Використання EVA у виготовленні автомобільних килимків дало можливість створити абсолютно новий продукт. ЕВА - легкий і одночасно надміцний матеріал.

Особлива структура

Головна особливість листів для виробництва автокилимів - особлива пориста структура, що нагадує бджолині соти. В результаті все сміття, пил або вода збираються на дні сот, а поверхня килимка, що контактує з взуттям, залишається сухою і чистою. Автомобільні килимкти з листів EvaLine досить жорсткі і зручно дістаються з салону для чищення.

Стійкість до температури

Продукція EVA стійка до високих і низьких температур. Матеріал спокійно переносить контакти з хімічними реагентами, що застосовуються на дорогах в холодну пору року. Це найкращі килимки для салонів автомобілей на зиму і літо.

Оригінальний дизайн

Листи EvaLine доступні в різних кольорах, завдяки чому автомобільні килимки відмінно впишуться в будь-який стиль салону автомобіля.

Автомобільні килимки EVA - інноваційне рішення для авто

Компанія EvaLine пропонує вашій увазі інноваційний матеріал ЕВА, який сьогодні широко застосовується в багатьох галузях, в тому числі і в виготовленні автомобільних килимків.

Ми спеціалізуємося на виробництві високоякісних листів матеріалу етиленвінілацетат (EVA), призначених для створення автомобільних килимків eva, які ідеально впишуться в салон будь-якого автомобіля і допоможуть підтримувати його чистоту.

Використання інноваційних технологій і надміцного матеріалу дали можливість створити автокилимки нового покоління і зайняти лідируючі позиції на ринку. Автомобільні килимки, які виробляються з нашого матеріалу, завжди відрізняються підвищеною зносостійкістю, легкістю, екологічністю і тривалим терміном експлуатації.

Листи ЕВА для автокилимків: особливості та переваги

Головною особливістю листів, які ми виробляємо і пропонуємо використовувати для пошиття автомобільних килимків - особлива пориста структура, що зовні нагадує бджолині соти. Саме завдяки такій структурі, весь бруд, сміття, пил і вода осідають на дні сот, а поверхня килимка завжди залишається чистою та сухою.

Використовуючи наш ЕВА матеріал, ви зможете надати свому споживачеві автокилимки, що мають наступні переваги:

 • легка вага - EVA автокилимки набагато легші за аналогічні килимки з інших матеріалів;
 • еластичність, гнучкість, пружність - дані властивості зберігаються навіть за екстремально низьких температур;
 • хороші теплоізоляційні показники;
 • шумоізоляція - завдяки тому, що матеріал EVA поглинає шуми, в салоні стає тихіше;
 • водонепроникність - такий килимок не втратить своїх властивостей навіть, якщо на нього розлити воду, більш того, він не вбирає вологу і не пропускає її через себе, а значить, салон отримає додатковий захист;
 • фізична стійкість - завдяки особливим властивостям матеріалу ЕВА, такі килимки не деформуються, не розтягуються, відмінно витримують статичні і механічні навантаження, а також здатні відновлювати свою первинну форму;
 • стійкість до негативного впливу хімічних засобів - навіть, якщо на килимок потрапить масло, розчинник або будь-який інший хімічний склад, з ним нічого не трапиться;
 • діелектричність - не проводить електричний струм;
 • екологічність - матеріал ЕВА абсолютно безпечний для здоров'я людини;
 • висока зносостійкість - навіть за кілька років експлуатації автомобільні килимки EVA будуть виглядати як нові;
 • гнучкість - завдяки гнучкості матеріалу, килимок щільно прилягає до будь-якої поверхні;
 • стійкість до перепадів температур - автомобільні килимки зберігають усі свої властивості, як в осінньо-зимовий, так і у весняно-літній період;
 • легко чистяться - всього кілька хвилин, і ваші автомобільні килимки будуть знову блищати як нові;
 • оригінальний дизайн - завдяки тому, що ми поставляємо матеріал ЕВА в листах потрібного кольору, у вас буде можливість створити килимки для авто абсолютно будь-якої форми і розміру;
 • доступна ціна.

EvaLine пропонує найкращий матеріал для виробництва автомобільних килимків

Наша компанія пропонує вашій увазі листи EVA розміром 2000х1250 мм, товщиною 9,5 - 10 мм, твердістю 30 - 35 Шора, з тисненням - ромб. Завдяки тому, що ми пропонуємо вам листи власного виробництва, ви отримуєте високоякісний матеріал ЕВА за найдоступнішою ціною в Україні. Та головне, що використовуючи наш матеріал, ви зможете запропонувати кінцевому споживачеві автомобільні килимки, які гармонійно впишуться в салон будь-якого авто і стануть ідеальним рішенням для його захисту від літньої пилу, осіннього і весняного бруду, а також від зимової слякоті.

Телефонуйте, ми готові до тривалої та плідної співпраці. Ми цінуємо кожного партнера, тому завжди поставляємо якісний матеріал в чутко встановлений термін,а за необхідності готові запропонувати оптимальне рішення поставленого завдання.

Звертайтеся, ми впевнені, що ціна і якість нашого ЕВА матеріалу вас приємно порадує.Залишилися питання ?

Менеджер по роботі з клієнтами відповість на них.

Славуцькій Влад
evaline.com.ua@gmail.com

+38 (067) 156 14 96

Завжди допоможемо

Звертайтеся, і ми в максимально короткі терміни виготовимо потрібну продукцію з EVA (етиленвінілацетат) матеріалу потрібного кольору і розміру.