ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные
evaline.com.ua@gmail.com

Мати ЕВА для великої рогатої худоби (врх)

Виробництво і продаж матів-підстилок для тваринництва в Україні

ЕВА-мати «Бурьонка» - інноваційне підлогове покриття вітчизняного виробництва компанії Ева-Лайн. ЕВА (етиленвінілацетат) – спінений полімер, що у 5 разів легший за гуму та в 4 рази легший за ПВХ. Даний вид поліолефіну, завдяки високим гігієнічним та амортизаційним властивостям, використовується в медицині, спорті, взуттєвій промисловості, при виготовленні дитячих іграшок та створенні різного роду покриття підлоги. ЕВА-мати "Бурьонка" екологічні та безпечні.

Низька теплопровідність

Унікальною відмінністю ЕВА-матів "Бурьонка" є низька теплопровідність. На відміну від гумових покриттів, за низької температури, ЕВА-мати "Бурьонка" зберігають свої властивості, не стають слизькими, і тварини впевнено рухаються, без ризиків травм. На лежакові з ЕВА-матами "Бурьонка", корова відпочиває 12-13 годин, а на бетоні, всипаному снігом чи піском - 6-8 годин. За використання ЕВА-покриття знижується ризик маститів, що значно збільшує надої!

Зниження травматичності

ЕВА-мати "Бурьонка" для підлоги складаються з мільйонів бульбашок стисненого повітря, які амортизують тиск, особливо, коли корова лягає, і на її коліна йде велике навантаження. ЕВА-мати "Бурьонка" виготовлені таким чином, аби вага тварини за ходьби рівномірно розподілялась, убезпечуючи копита та суглоби. За статистикою, внаслідок використання ЕВА-матів, рівень травм худоби знижується на 80%.

Зручно і практично

ЕВА-мати "Бурьонка", на відміну від гумового покриття, легкі та комфортні у прибиранні. Завдяки дренажній системі, на поверхні, навіть за тривалого використання, не збирається бруд та сеча. Вони стікають, і поверхня весь час залишається чистою, а прибирання стає легким.

EVA Line – високоякісне покриття підлоги для тваринництва

Коли обираєте матеріал для обладнання тваринницьких комплексів, варто взяти до уваги три ключових моменти:

  • дотримання санітарних норм;
  • відповідність матеріалу будівельним нормам щодо даної категорії приміщень;
  • пожежна безпека.

Наша компанія пропонує вам брудозахисні килимки ЕВА, що стануть оптимальним варіантом для покриття підлоги тваринницьких комплексів. Даний матеріал вирізняється зносостійкістю та міцністю. Він стійкий до впливу вологи та чудово справляється зі статичними та динамічними навантаженнями.

Особливої уваги заслуговує його багатошарова структура: низ - дренажна система, верх – крупне тиснення. Завдяки такій структурі та характерним властивостям матеріалу, таке покриття не ковзає, не вбирає вологу та відходи життєдіяльності тварин, швидко сохне та не деформується під вагою тварин.

Низька теплопровідність

Унікальна відмінність ЕВА-матів "Бурьонка" - низька теплопровідність. На відміну від гумових покриттів, при низьких температурах ЕВА-мати "Корівка" зберігають всі свої властивості, не стають слизькими і тварини впевнено встають і лягають, не боячись отримання травм. На лежанці, обладнаної ЕВА-матами "Корівка", корова відпочиває до 12-13 годин, а на бетоні, посипати снігом або піском - 6-8 годин. В результаті використання ЕВА-покриттів значно знижується ймовірність маститів, що сприяє зростанню надоїв.

  ЕВА-мат "Бурьонка": Гума: Дерево (дуб):
Теплопровідність, Вт/(м*К) 0,035 0,28 0,10
Твердість, Шор А 65 - 70 80 - 85 -
Плотність (кг/м3) 320 1190 870
Строк експлуатації до 10 років до 10 років до 1 року

Килимки ЕВА для тваринництва : особливості та переваги

Ми пропонуємо вашій увазі гумові мати КРС, які допоможуть створити максимально комфортні умови для утримання тварин на фермах.

Основні переваги даного покриття включають у себе такі параметри:

  • Захист здоров'я тварин - гумові мати для корів стійкі до температурних стрибків, тому навіть за низької температури вони не ковзають, а тварини безперешкодно піднімаються та лягають. Це не лише зменшує навантаження на суглоби корів, але й запобігає травмам.
  • Теплоізоляція - гумові мати для стайні або корівника не пропускають холод та не віддають тепло, завдяки чому тварини відпочивають 12-13 годин, а не 6-8, як це часто буває на піску або бетоні. Повноцінний відпочинок позитивно впливає на стан великої рогатої худоби та коней, а у корів знижується вірогідність маститів, який зменшує надої.
  • Звукоізоляція - підстилка для корів у декілька разів знижує рівень шуму від копит, що забезпечує більш комфортні умови для утримання великої рогатої худоби та коней.
  • Гігієна - наше покриття не вбирає бруд та запахи, тому прибирання стало максимально простим.
  • Екологічність - під час виробництва підлогового покриття для тваринництва, ми використовуємо високоякісні гіпоалергенні матеріали. Як результат, ви отримуєте мати та килимки для корів та коней, що не містять шкідливих речовин та алергенів.
  • Довговічність - наші брудозахисні килимки для тваринницьких комплексів витримують велику вагу, стійкі до різного роду сторонніх впливів та довго не втрачають свого первозданного вигляду.

Купити мати для тварин EVA

Ми виготовляємо гумові мати КРС за наданими параметрами та у необхідній кількості. Для цього просто зв'яжіться з нашими менеджерами, вони детально вас проконсультують з будь-якого питання та оформлять замовлення.

Звертайтесь, і ми у зазначений термін виготовимо мати для великої рогатої худоби та організуємо доставку за вказаною адресою.Залишилися питання ?

Менеджер по роботі з клієнтами відповість на них.

Славуцькій Влад
evaline.com.ua@gmail.com

+38 (067) 156 14 96

Завжди допоможемо

Звертайтеся, і ми в максимально короткі терміни виготовимо потрібну продукцію з EVA (етиленвінілацетат) матеріалу потрібного кольору і розміру.