ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные
evaline.com.ua@gmail.com

Підложка під ламінат EVA

Професійна акустична підложка під паркетну дошку і ламінат EvaLine

Полімерний матіриал EVA (етиленвінілацетат) має високі показники шумоізоляції. Індекс ізоляції повітряного шуму 26 дБ. Даний продукт можна використовувати для звукоізоляції стін та підлоги. Завдяки пористій структурі EVA не пропускає вологу та пару. Таким чином немає потреби у додатковій паро- чи гідроізоляції підлоги.

Амортизація

Всі види підложки під ламінат, в тій чи іншій мірі, усувають дрібні нерівності підлоги.

Звукоізоляція

За рахунок пористої структури підкладка під ламінат навіть у 3 мм здатна гасити звукові коливання, що виникають при ходьбі (від лап кота до каблуків з набойками), падінні предметів на підлогу.

Вологоізоляція

З товщі бетону може надходити капілярна волога (неважливо, скільки ви просушивали стяжку перед укладанням ламінату, залишкова волога є завжди), яка пошкодить панелі покриття.

Теплоізоляція

Більшість матеріалів, що використовуються для підложки, належать до ефективних теплоізоляторів. Без підложки підлога буде холодною у будь-яку пору року.

Вибираючи відповідний матеріал для свого приміщення, обов'язково зверніть увагу на модульні підлоги ЕВА від компанії EvaLine. Це інноваційне покриття для підлоги відповідає всім європейським стандартам якості, і виготовляється при допомогою останніх розробок і новітніх технологій. Модульні покриття для спортивних залів Eva-Line гіпоалергенні, еластичні, легко миються, не вбирають вологу, володіють високими теплоізоляційними властивостями, не містять галогену, стійкі до перепаду температур, мають великий термін служби.

EVA Line – інноваційна підложка під ламінат та паркетну дошку

Наша компанія пропонує вашій увазі новий продукт - підложу під паркетну дошку або ламінат, виготовлену з інноваційного матеріалу етиленвінілацетат (EVA). Цей високоефективний, екологічно чистий, композиційний, спінений, полімерний матеріал користується сьогодні особливою популярністю.

Купити підложку під ламінат ЕВА варто тоді, коли ви хочете створити ідеальні умови для укладання підлоги з ламінату або паркетної дошки. На відміну від звичного поліетилену і полістиролу, підложка під паркетну дошку і ламінат EVA відрізняється високими волого-, звуко- і амортизаційними властивостями. З огляду на закриту комірчасту структуру така підложка не вбирає вологу, не гниє, не розбухає і зберігає свої амортизаційні властивості навіть за тривалої експлуатації. Окрім того, з такою підкложкою вам не потрібна додаткова гідро- і пароізоляція.

Основні характеристики матеріалу:

 • Матеріал еластичний – залишкова деформація – 0%.
 • Має високу зносостійкість - межа міцності на розрив 1 Мпа (1Н / мм2).
 • Має високі шумоізоляційні властивості - 26 Дб.
 • Стійкий до перепадів температур від - 40 ° С до + 80 ° С.
 • Відмінно зберігає тепло - термічний опір 0,03 м² / КВт.
 • Матеріал відрізняється високою щільністю.

Якщо ви шукаєте підкладку під ламінат для теплої підлоги, то саме завдяки своїм характеристикам підкладки ЕВА стануть оптимальним рішенням.

Головні переваги підложки під ламінат EVA

Ми пропонуємо вашій увазі підкладку під ламінат, ціна і якість якої вас приємно порадують. Особлива структура і властивості матеріалу EVA дозволяють нам виробляти підложку, яка вігідно відрізняється від решти аналогів на ринку.

Переваги матеріалу:

 • Компенсація нерівностей - матеріал має відмінні амортизаційні властивості, завдяки чому наші листи здатні приховати нерівності підлоги до 2 мм. Це суттєво спрощує процес укладання паркетної дошки або ламінату.
 • Правильний розподіл навантаження - за рахунок високої пружності та еластичності підкладки під ламінат EVA поглинають і рівномірно розподіляють механічне навантаження, що виникає не тільки при ходьбі, але і при розміщенні меблів. Завдяки цьому паркетна дошка або ламінат менше зношуються і довше служать.
 • Звукоізоляція - матеріал ЕВА здатний поглинати більшу частину шумів, забезпечуючи комфорт і тишу в приміщенні. Наші підложки відмінно гасять звукові коливання, що виникають при ходьбі або падінні предметів. Більш того, вони допомагають усунути скрип, що виникає при терті панелей ламінату об бетонну стяжку.
 • Вологостійкість - етиленвінілацетат не пропускає і не вбирає вологу. Завдяки цим властивостям, ламінат не буде контактувати з капілярною вологою, яка може проступати з бетону, і прослужить набагато довше.
 • Теплоізоляція - підкладка під ламінат ЕВА відмінно зберігає тепло. Це перешкоджає тепловим втратам і робить ламіноване покриття або паркет більш комфортним в експлуатації.

Купити підложку під ламінат в Украині

Звертайтесь, і ми виготовимо якісне спортивне покриття EVA, необхідної жорсткості, кольору та розміру, у найстисліший термін.Залишилися питання ?

Менеджер по роботі з клієнтами відповість на них.

Славуцькій Влад
evaline.com.ua@gmail.com

+38 (067) 156 14 96

Завжди допоможемо

Звертайтеся, і ми в максимально короткі терміни виготовимо потрібну продукцію з EVA (етиленвінілацетат) матеріалу потрібного кольору і розміру.