ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные
evaline.com.ua@gmail.com

Сепараційний брус

Універсальний прокладочне-пакувальний матеріал для забезпечення збереженій при перевезення важких вантажів.

Займаєтесь вантажоперевезеннями крихких вантажів або металевих конструкцій? Необхідне рішення для їх безпечного транспортування і надійного зберігання? У такому випадку сепараційний брус EVA - це саме те, що вам потрібно. Завдяки особливим властивостям матеріалу, наш сепараційний брус можна використовувати не лише для транспортування потягом або автомобілем, але і літаком або судном.

Мінімальна вага

У порівнянні з сепараційним брусом з інших матеріалів, наш брус важить в 3 - 7 разів менше. Завдяки цьому ви зможете завантажити більший тоннаж необхідної продукції, що істотно знизить витрати на транспортування.

Екологічність

Сепараційний брус EVA абсолютно нешкідливий, не містить хімічних домішок і токсичних речовин, гіпоалергенний. Це дає можливість використовувати його для організації перевезень будь-яких вантажів.

Стійкий до вологи і перепадів температур

Матеріал відмінно переносить навіть різкі перепади температур і не боїться впливу вологи. Завдяки цим властивостям, навіть в дуже складних умовах транспортування з вашим вантажем все буде в повному порядку.

Амортизація

Наш сепараційний брус має відмінну амортизацію. Завдяки своїй пластичності і еластичності, він відмінно поглинає удари, надійно захищаючи ваш вантаж або конструкції від пошкоджень.

Сепараційний брус від EVA Line

Наша компанія пропонує вашій увазі унікальний сепараційний брус, виготовлений з етиленвінілацетату. Він стане оптимальним рішенням для зберігання або транспортування металевих конструкцій і крихких вантажів. Варто відзначити, що завдяки особливостям матеріалу, наш сепараційний брус може бути використаний для надійного захисту вантажу від пошкоджень та зсувів під час його транспортування вантажним автомобілем, поїздом, судном або літаком.

Особливості сепараційного бруса EVA

Перелік властивостей:

 • Екологічність - матеріал, з якого виготовлений наш брус, гіпоалергенний та гігієнічний, не має запахів, завдяки чому його можна використовувати для транспортування будь-яких вантажів.
 • Відмінна амортизація - такий брус відрізняється пружністю, еластичністю і гнучкістю, він чудово поглинає удари і здатний повертатися до первозданного вигляду навіть після невеликої деформації.
 • Зносостійкість - представлені нами сепараційні бруси не бояться впливу вологи, прямих сонячних променів, сильних морозів, перепадів температур або хімічних речовин.
 • Діелектричність - матеріал не проводить електричний струм.

Всі ці властивості дозволять вам організувати оптимальні умови для транспортування будь-якого вантажу.

Переваги сепараційного бруса ЕВА над аналогами

 • Не вимагає проходження карантину - так як до складу такого бруса не входять органічні компоненти, його можна використовувати відразу після придбання.
 • Стійкий до перепадів температур - брус з ЕВА можна сміливо застосовувати за температури від - 40 ° С до + 80 ° С.
 • Не боїться впливу вологи і не вбирає воду.
 • Має мінімальну вагу - в порівнянні з аналогами такий брус важить в 3-7 разів менше, що дуже важливо при організації вантажоперевезень.
 • Фізично стійкий до підвищених навантажень - наш брус не ламається і не тріскається, а це значить, що вантаж буде надійно захищений протягом всього транспортування.

Іншими словами, обираючи наш сепараційний брус EVA, ви можете бути впевнені, що ваш вантаж буде доставлений без пошкоджень, незалежно від умов транспортування.

Основні технічні характеристики нашого сепараційного бруса

 • Ширина – 16 см.
 • Довжина –149 см.
 • Плотність – 350 кг/м3.
 • Твердість – 75 ШорА.

Телефонуйте, і ми допоможемо вам купити сепараційний брус ЕВА високої якості за найкращою ціною і організуємо його доставку в будь-який регіон України.Залишилися питання ?

Менеджер по роботі з клієнтами відповість на них.

Славуцькій Влад
evaline.com.ua@gmail.com

+38 (067) 156 14 96

Завжди допоможемо

Звертайтеся, і ми в максимально короткі терміни виготовимо потрібну продукцію з EVA (етиленвінілацетат) матеріалу потрібного кольору і розміру.