ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные
evaline.com.ua@gmail.com

Татамі, маті спортивні

Підлогове покриття для тренувань або змагань в спортивні школи, фітнес-студії, гімнастичні школи і клуби єдиноборств

Татамі і спортивні мати - необхідний аксесуар для занять гімнастикою, фітнесом, боротьбою, йогою і багатьма іншими видами спорту. У нас широкий асортимент спортивних матів і татамі, виготовлених з еластичного гіпоалергенного матеріалу EVA. Вони чудово миються, не вбирають вологу, мають хорошу амортизацію і з легкістю складаються або розбираються нескінченну кількість разів, що незамінне при виїзних тренуваннях або змаганнях.

Тиснення Anti Slide

Татамі і спортивні мати нашого виробництва відрізняються рельєфною текстурою поверхні - Anti Slide. Таке спеціальне тиснення перешкоджає ковзанню під час тренувань або виконання вправ, і сприяє кращому зчепленню татамі або мата з ногами спортсменів.

Унікальне кріплення

Наші татамі мають унікальну систему кріплення «ластівчин хвіст». Це не тільки повністю виключає щілини між татамі, але й дозволяє за лічені хвилини зібрати покриття необхідної конфігурації будь-яких розмірів.

Відмінна амортизація

Мати і татамі EvaLine стійкі до ударів і мають хороші амортизаційні властивості. Це істотно знижує ризик травматизму за випадкового падіння, а також забезпечує додатковий рівень захисту м'язів і суглобів спортсмена.

Спортивні мати і татамі - необхідний інвентар для тренувань

Гімнастика, боротьба, фітнес і багато інших видів спорту вимагають наявності спеціальних спортивних матів або татамі. Це пов'язано з тим, що під час тренувань падіння і удари неминучі, а мати або татамі допоможуть звести до мінімуму ризик отримання травми. Крім того, виконувати різні вправи або розтяжки набагато зручніше і комфортніше на матах, ніж просто на підлозі.

Аби мати і татамі в повній мірі виконували всі свої функції, до них висувають особливі вимоги, особливо це стосується рівня жорсткості і амортизації. Саме ці показники допомагають знизити травматизм при ударах і падіннях.

Види матів та їх особливості

Спортивні мати прийнято ділити на декілька груп, в залежності від їх призначення і дисциплін, а саме:

  • гімнастичні;
  • татамі-мати;
  • дитячі;
  • ролл-мати;
  • складні.

Кожна категорія цих матів має свій рівень жорсткості.

Найпоширенішими сьогодні є гімнастичні мати, оскільки вони можуть використовуватися не тільки на тренуваннях гімнастів, а й в таборах, спортивних секціях, школах і дитячих садках. Такі спортивні мати мають рівень жорсткості, достатній для того, аби пом'якшити удар при падінні.

Дитячі мати менш жорсткі, невеликі за розмірами, з яскравим забарвленням. Їх виготовляють зі шкірозамінника або інших сучасних матеріалів.

Ролл-мати найчастіше використовують для занять фітнесом і йогою, а завдяки тому, що вони легко скручуються і транспортуються, їх часто використовують для занять спортом на свіжому повітрі.

Для складних матів характерні компактні розміри і легка вага. Наприклад, татамі для боротьби EVA. Вони відрізняються мінімальною вагою, мають нековзке покриття і не потребують зайвих зусиль при установці і розбиранні. Татамі "ластівчин хвіст" мають максимально міцну систему кріплення, але при цьому їх можна збирати і розбирати нескінченну кількість разів, і вони не втратять свого зовнішнього вигляду та рівня жорсткості. Саме тому сьогодні татамі, вироблені з матеріалу EVA, є оптимальним варіантом для проведення змагань або виїзних тренувань.

Види спортивних матів

На даний час ринок надає кілька варіантів спортивних матів. Всі вони мають свої особливості.

  • Поролон вторинного спінювання - мати з цього матеріалу почали виготовляти ще за часів Радянського союзу. Сьогодні спортивні мати з ПВВ вже не такі популярні. Це пов'язано з тим, що вони занадто вбирають вологу, кришаться і швидко ламаються на згинах.
  • Пінополіетилен - мати з даного матеріалу нетоксичні і безпечні для здоров'я. Такі мати і татамі довговічні, еластичні, не вбирають вологу і мають хорошу амортизацію.
  • EVA - виробництво татамі і спортивних матів з даного матеріалу сьогодні набирає обертів. Це пов'язано з тим, що мати і татамі ЕВА відрізняються гіпоалергенністю, високою тепло- і звукоізоляцією, стійкі до впливу вологи і побутової хімії, мають унікальне тиснення Anti Slide, що запобігає ковзанню, стійкі до ударів, мають відмінну амортизацію, знижують ризик травматизму при падінні і забезпечують додатковий захист суглобам та м'язам спортсмена, Крім того, можуть мати різну товщину, рівень жорсткості і колір. Татамі від виробника можуть бути виготовлені з унікальним кріпленням «ластівчин хвіст», завдяки чому їх можна максимально швидко скласти в потрібну конфігурацію і розібрати назад. Це дуже зручно при виїзних змаганнях.

Купити мати і татамі в Україні

Компанія EvaLine пропонує вашій увазі татамі з ЕВА власного виробництва. Наші татамі високоякісні та довговічні. Ми гарантуємо, що вони абсолютно безпечні для здоров'я дорослих і дітей. Це означає, що на них можуть тренуватися навіть малюки. А головне - завдяки відмінній амортизації ризик отримати травму під час тренування або змагання зводиться до нуля.

Ми перші в Україні почали виготовляти татамі з EVA. Ми знаємо всі особливості цього матеріалу, тому готові створити для вас татамі потрібної жорсткості, розміру, конфігурації і кольору.

Телефонуйте, і ми відповімо на всі ваші запитання, допоможемо визначитися з розмірами татамі, виготовимо і доставимо їх точно в строк в будь-який куточок нашої країни.Залишилися питання ?

Менеджер по роботі з клієнтами відповість на них.

Славуцькій Влад
evaline.com.ua@gmail.com

+38 (067) 156 14 96

Завжди допоможемо

Звертайтеся, і ми в максимально короткі терміни виготовимо потрібну продукцію з EVA (етиленвінілацетат) матеріалу потрібного кольору і розміру.