ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные
evaline.com.ua@gmail.com

Килимки ЕВА для дітей

Виготовлення та продаж дитячого підлогового покриття

Модульна підлога ЕВА від компанії EvaLine EVA - відмінна розробка, що допоможе не лише зробити безпечнішою кімнату вашої дитини, а й доповнити програму її розвитку. М'яка підлога EvaLine для дитячих ігрових кімнат, випускається у вигляді колоритних, яскравих пазлів різних за забарвленням і фактурою. З них можна складати оригінальні малюнки та композиції. Заповзятливі батьки з м'яких модулів збирають затишні будиночки для своїх крихіток, цікаві великі кубики, навіть манежі та коробки для іграшок. За бажанням можна щодня міняти малюнок підлоги і вигадувати для малюків нові захоплюючі заняття, які будуть розвивати мислення, дрібну моторику, пам'ять, логічне мислення та рухову активність.

Безпечні

М'яке покриття для дитячої кімнати технології EVA має всі необхіді сертифікати, що підтверджують його абсолютну безпечність для здоров'я людини. Така підлога позбавлений запаху, екологічно чиста і дуже приємна на дотик.

Гіпоалергенні

Матеріал ЕВА не накопичує статичну напругу навіть при тривалому ходінні і повзанні по ньому, тому таке покриття зовсім не притягає пилу. ЕВА-матеріал захистить дітей від появи алергічних реакцій.

Комфортні

Модульне покриття має гарну теплоізоляцією, схожою за показниками з «теплою підлогою». На елементах даного дитячого підлогового покриття нанесені фактурні насічки для запобігання ковзання. Сучасна підлогова конструкція гасить всі шуми і відмінно пом'якшує падіння, що дуже важливо для маленьких дітей.

Підлоговий килимок-пазл для дітей від EvaLine - зручно, практично, безпечно

Всі батьки особливо ретельно підходять до питання вибору підлогового покриття для дитячої кімнати. І це зрозуміло, адже діти люблять грати на підлозі і їм потрібно створити для цього всі умови.

Наша компанія пропонує вашій увазі дитячий килимок-пазл, який має усі необхідні характеристики для такого виду покриття, а саме:

 • екологічний і гіпоалергенний - наші дитячі килимки для підлоги не мають запаху і не містять у собі ніяких шкідливих речовин;
 • відмінні теплоізоляційні властивості - вашій дитині буде на підлозі тепло навіть в осінньо-зимовий період;
 • мають пружну м'яку поверхню - це допоможе вберегти дітей від травм при падіннях;
 • мають високі шумоізоляційні властивості - ваші сусіди не будуть скаржитися на те, що діти постійно бігають і стрибають;
 • індивідуальний дизайн - у нас ви можете купити дитячий килимок на підлогу ЕВА будь-якого кольору, як однотонний, так і з тематичними малюнками.

М'яка підлога для дитячих кімнат ЕВА - ідеальне рішення

Завдяки особливостям матеріалу EVA, вготовлена з нього м'яка підлога для дитячих ігрових кімнат має перевагу над іншими видами покриття за такими параметрами:

 • можливість створення покриття будь-яких розмірів і конфігурацій - з таким покриттям у вас не виникне труднощів з оформленням підлоги в кімнатах зі складною геометрією, нішами, виступами або фальш колонами, так як мозаїчний метод з'єднання дозволить створити цілісне покриття без обрізки елементів;
 • простота монтажу - килимки EVA для дітей з'єднуються між собою, як пазли, тому вам не доведеться наймати професіонала для установки підлоги;
 • мінімальна вага - навіть одна людина впорається з транспортуванням такого покриття, а головне, що воно не несе додаткового навантаження на перекриття будинку;
 • низька електропровідність - додатковий рівень захисту для вашого малюка;
 • простий ремонт - підлогове покриття ЕВА має відмінні експлуатаційні характеристики і стійке до будь-яких механічних впливів, проте, якщо якась частина такого килимка буде пошкоджена, вам не доведеться повністю його замінювати, досить поміняти пошкоджений фрагмент.
 • Варто зазначити, що дитячі килимки ЕВА сьогодні широко використовуються не тільки вдома, але і в ігрових кімнатах дитячих садків, розважальних закладів та спортивних залах.

До беззаперечних переваг даного покриття варто віднести і те, що на нього може бути нанесено абсолютно будь-яке зображення, що дозволяє тематично оформити кімнату для дітей різного віку.

Більш того, ви можете не застеляти таким покриттям всю кімнату, а виділити за допомогою нього тільки ігрову зону. Завдяки тому, що пазли практично невагомі, дитина сама буде із задоволенням грати з ними, складаючи слова, картинки або математичні приклади.

Купить напольное покрытие для детей EVA

Купити дитячий килимок на підлогу ЕВА варто, якщо ви хочете організувати вдома невеликий спортивний куточок. Завдяки хорошій амортизації дитині буде комфортно займатися на такому покритті. На особливу увагу заслуговує і його водонепроникність. Навіть, якщо дитина розіллє воду, чай або компот, досить буде просто зібрати зайву вологу ганчіркою і протерти. Воно також дуже легко миється, чиститься, і при цьому не втрачає яскравості кольору.

Звертайтеся, і ми створимо для вас дитячий килимок-пазл будь-якої фактури і кольорової гами. З такими пазлами ви зможете не лише складати оригінальні композиції, а й збирати цікаві кубики і м'які будиночки для своїх крихіток. Ми впевнені, що купити килимок-пазл для дитини - це створити для нього зону, де вона зможе розвивати свою рухову активність, логічне мислення, пам'ять і дрібну моторику.

Телефонуйте, і ми допоможемо перетворити будь-яку дитячу кімнату на казкову країну.Залишилися питання ?

Менеджер по роботі з клієнтами відповість на них.

Славуцькій Влад
evaline.com.ua@gmail.com

+38 (067) 156 14 96

Завжди допоможемо

Звертайтеся, і ми в максимально короткі терміни виготовимо потрібну продукцію з EVA (етиленвінілацетат) матеріалу потрібного кольору і розміру.