ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные
evaline.com.ua@gmail.com

Товари для війскових з EVA

05.06.2022

З листового полімеру ЕВА виробляється чимало речей для військових - це сидіння і каремати, наколінники, пластини для бронежилетів, касок і інше. Розглянемо вироби з етиленвінілацетату, які стали невід’ємними атрибутами для військових під час війни.Переваги ЕВА-матеріалу

Полімер ЕВА має безліч переваг – він водонепроникний, легкий і еластичний, не має хімічного запаху і має відмінну амортизацію. Також ЕВА легко вирізається - досягти бажаної форми можна завдяки лазерній, плотерній різці, гідравлічній ріжучій машині зі спеціальними штанцформами чи завдяки звичайному канцелярському ножу.ЕВА-каремати

Каремат – це річ, що має бути у кожного солдата, адже такий килимок створює комфортні умови для сну, незалежно від поверхні, і допомагає зберегти здоров’я, так як має низьку теплопровідність і вологостійкість. Він може бути різний за розміром і товщиною. Завдяки легкості його зручно переносити, закріпив на рюкзак.

ЕВА-карематиЕВА-карематиЕВА-карематиЕВА-карематиЕВА-сидіння

Килимки для сидіння з фастексом давно і успішно використовуються у туризмі і роблять перебування в польових умовах більш комфортним. Сьогодні такий аксесуар широко застосовується і серед військових. Сидіння кріпиться на поясі за допомогою текстильного ременя з фастексом, при цьому залишає вільними руки та економить час, тому що його не треба діставати та розкладати щоразу, коли хочеться сісти, та прибирати, коли потрібно знову продовжити рух. Воно захищає від переохолодження і вологи, дуже легке та служить довго!

ЕВА-сидінняЕВА-сидінняЕВА-сидінняЕВА-сидінняЕВА для наколінників

Вставки-наколінники з EVA - це геніальне по своїй простоті і функціональності рішення дозволяє захистити коліно солдата і тим самим підвищити мобільність бійця під час виконання бойових завдань. Конструкція виробу проста і зручна - вона являє собою м'яку, але міцну демпферну основу. Наколінник має ергономічні прорізи для вільного згинання ноги і отвори для додаткової вентиляції. Такі вставки легко і швидко модифікуються під будь-які штани з відділом для наколінників. Вбудована конструкція не передбачає ніяких лямок, ремінних кріплень і т. п. Наколінники легко приймають форму коліна і забезпечують захист суглоба.

ЕВА для наколінниківЕВА для наколінниківЕВА для бронежилетів

Листовий ЕВА вирізається під форму бронепластин та використовується для бронежилетів як амортизуючий елемент. Він забезпечує ефективне демпфування ударно-балістичних впливів. Не має балістичного захисту! Матеріал легкий, майже невагомий, тому він не обтяжує.

ЕВА для бронежилетівЕВА для бронежилетів

Наша команда може виготовити ЕВА-листи потрібних вам характеристик - товщини, щільності, кольору. Ми працюємо у військовий час та виконуємо замовлення в оговорені терміни.