ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные
evaline.com.ua@gmail.com

ЕВА-мати «Бурьонка» від «EvaLine»: як удосконалювалася технологія виготовлення покриття, і які вигідні пропозиції діють на сьогодні для фермерів?

23.10.2020

На сьогоднішній день зацікавленість до ЕВА-матів проявляють все більше українських фермерів, особливо тих, хто хоче вдосконалити свої корівники і вигідно використовувати власні кошти. Вітчизняний виробник компанія «EvaLine» пропонує господарям ферм якісний продукт - мати-підстилки «Бурьонка», які характеризуються високою зносостійкістю, низькою теплопровідністю, а також знижують травматизм тварин. При цьому при покупці клієнти можуть скористатися державною програмою та отримати часткову компенсацію від 25% до 40%.

На початку 2017 року компанія «EvaLine» розпочала випуск екологічних та антитравматичних ЕВА-матів «Бурьонка» для великої рогатої худоби.

За перший рік роботи на ринку виробники зіткнулись із різними відгуками. Фермери, які протестували ЕВА-мати на своїх угіддях, відзначали як ряд позитивних характеристик покриття, так і ряд негативних, що вимагали доопрацювання.

Спочатку було налагоджено виробництво матів-підстилок за турецькою технологією. Однак, отримавши зауваження від фермерів і оцінивши стан покриття після експлуатації, керівництво компанії прийняло рішення змінити технологію виробництва.

У лабораторії тестувалися і перевірялися мати, підбиралися різні композиції і рецептури. Адже крім основної сировини, яким є етиленвінілацетат (ЕВА), до матеріалу додаються різні технологічні добавки, які надають матам усіх необхідних експлуатаційних властивостей (твердість, еластичність, щільність). Існує й маса інших параметрів, які неозброєним оком непомітні. Наприклад, фізико-механічні показники: зносостійкість, морозостійкість і т. д. Усі ці параметри в сукупності гарантують матам довговічність.

Поряд з цим фахівці переймали досвід у європейських колег, де мати з екологічно чистого полімерного матеріалу ЕВА широко застосовуються в тваринницькому секторі. Таким чином компанії вдалося вдосконалити і, по суті, презентувати на ринок продукт європейської якості.

Також була переглянута технологія монтажу матів. Спочатку не враховувався той факт, що під впливом тиску ЕВА має властивості дещо розширюватися. Мати укладалися стик в стик і, відповідно, виходило, що вони з часом перекривали один одного. З огляду на ці особливості та на досвід зарубіжних колег, компанія «EVAline» рекомендує при монтажі залишати компенсаційний зазор 3-5 см, тоді орієнтовно за рік мати підійдуть один до одного впритул

Сама установка матів нескладна. Це досить легко зробити самостійно. Мат кріпиться на підготовлену поверхню (стяжка) на дюбеля, закручується потайними шурупами, аби не пошкодити копита корів. Розміри листів відповідають середнім розмірам стійла: 1 250 x 1 800 см. При цьому матеріал легко ріжеться ножем, тому довжину і ширину листів можна «підігнати» під особливості вашого корівника.

Виробництво ЕВА-матів Бурьонка для корів

Вже більше року компанія «EVAline» випускає дану продукцію за новою рецептурою. Власники ферм, яким були надані мати для проби, позитивно оцінили експлуатаційні характеристики підстилок «Бурьонка».

З огляду на те, що в 2019 році компанія «EvaLine» стала учасником програми підтримки фермерських господарств Мінагрополітики України, фермери мають усі можливості отримати компенсацію 25%, а в деяких випадках і 40% (без урахування ПДВ), від суми покупки матів.

Минулого року більш як десяток фермерських господарств скористались державною програмою для купівлі даної продукції. На сьогодні компанії готова допомогти кожному, хто претендуватиме на отримання часткової компенсації!

Відзначимо, що «Evaline» виготовляє продукцію на сучасному обладнанні, що спільно з використанням інноваційних технологій дозволяє створювати покриття підлоги для корів високої якості.