ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные
evaline.com.ua@gmail.com

Часткова компенсація коштів при купівлі ЕВА-матів «Бурьонка»

06.02.2022

Вітчизняна компанія «EVA-line», що спеціалізується на виробництві продукції з ЕВА-матеріалу, пропонує господарям ферм якісний продукт – мати «Бурьонка». Покриття характеризується високою зносостійкістю, низькою теплопровідністю, а також завдяки амортизаційним властивостям знижує травматизм тварин. При купівлі клієнти можуть скористатися державною програмою та отримати часткову компенсацію 25% або 40%.«EVA-line» – учасник програми підтримки українських фермерських господарств

В 2019 году компания «Eva-Line» стала участником программы поддержки фермерских хозяйств Минагрополитики Украины. Фермеры имеют все возможности получить компенсацию 25%, а в некоторых случаях и 40%(без учета НДС), от суммы покупки подстилок «Бурёнка».

Вже кілька десятків фермерських господарств скористалися державною програмою при покупці інноваційного покриття для корівників.

І сьогодні компанія готова допомогти кожному, хто має намір претендувати на отримання часткової компенсації! Для отримання інструкції телефонуйте за номерами вказаними на сайті. Фахівці дадуть відповідь на всі питання!

З детальною інформацією про державну підтримку фермерів можна ознайомитись на сайті Мінагрополітики України.Особливості ЕВА-матів «Бурьонка»

Мати «Бурьонка» допоможуть створити максимально комфортні умови для утримання тварин на фермі.

Серед основних переваг покриття можна назвати:

  • Захист здоров'я тварин – ЕВА-мати для корів стійкі до перепадів температур та зберігають усі експлуатаційні характеристики.За низьких температур вони не ковзають, і тварини легко підіймаються або лягають. Це не лише знижує навантаження на суглоби корів, а й суттєво знижує ризик травмування.
  • Теплоізоляція – підлогове покриття для корівників не пропускає холод і зберігає тепло, завдяки чому тварини відпочивають 12-13 годин, а не 6-8 годин, як це часто буває на піску чи бетоні. Повноцінний відпочинок позитивно впливає на стан великої рогатої худоби, у корів знижується ймовірність маститів і збільшуються надої.
  • Гігієна – наші килимки не вбирають бруд, вологу та запахи, що робить прибирання території максимально простим.
  • Екологічність – при виробництві підлогових покриттів для тваринництва ми використовуємо високоякісний гіпоалергенний матеріал ЕВА. В результаті ви отримуєте мати для корів, що не містять шкідливих речовин та алергенів.
  • Довговічність – наші мати для корів витримують велику вагу, стійкі до зовнішніх впливів і довгий час не втрачають свого первозданного вигляду.«EVA-line» - перший в Україні виробник інноваційного покриття для корів

На сьогоднішній день подібні ЕВА-мати для великої рогатої худоби широко застосовуються у тваринницькому секторі Європи, США та Канади. Зацікавленість до ЕВА-матів виявляють все більше українських фермерів, особливо тих, хто хоче вдосконалити корівники та вигідно використовувати власні кошти. Ми є єдиним в Україні заводом з виробництва інноваційного покриття для великої рогатої худоби з екологічного полімеру ЕВА. Впевнені, що якість покриття та його застосування на фермі приємно порадують господарів!