ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные
vs@evaline.com.ua

Виробник товарів з ева-матеріалів

— від листів до готової продукції

EVA (ЕВА) - екологічно чисті полімерні матеріали

Про компанію EvaLine

Продукція з ЕВА матеріалу для будинку

Для дома

М'яка підлога ПАРКЕТ, виробництва Eva Line, має оригінальний дизайн, який ідеально підходить для дитячих кімнат, балконів та приміщень зі стриманим або сучаснимінтер'єром.

Продукція з ЕВА матеріалу для спорту

Для спорту

Выбирая подходящий материал для своего помещения, обязательно обратите внимание на модульное покрытие для пола ЭВА от компании EvaLine - оно устойчиво к влаге, легко моется и чистится.

Продукція з ЕВА матеріалу для дітей

Для дітей

Модульна підлога ЕВА від компанії EvaLine EVA - відмінна розробка, що допоможе не лише зробити кімнату вашої дитини безпечною, а й доповнити програму її розвитку.

Продукція з ЕВА матеріалу для виробників автомобільних килимків

Для авто

Компанія EvaLine пропонує власні листи для виробництва автокилимків з матеріалу Ethylene Vinyl Acetate (EVA). Це найкращі килимки для салонів автомобілей на зиму і літо.

Продукція з ЕВА матеріалу для тваринництва

Для тваринництва

Компанія EvaLine пропонує якісні підстилки для тварин з ЕВА, які забезпечать тепло, комфорт і чистоту. Це незамінна річ для утримання великої рогатої худоби, коней та ін. габаритних тварин.

Підошва з ЕВА матеріалу

Взуттєві комплектуючі

Підошва є одним з ключових елементів взуття — фундамент і платформа для ніг, яка напряму контактує з поверхнею.

Про EVALINE

EvaLine – перший в Україні виробник органічних полімерних матеріалів Eva (EVA). Компанія має повний цикл виробництва - від листів до готової продукції, що дозволяє виготовляти широкий асортимент товарів з EVA, які активно використовуються в повсякденному житті. EVA - це спінений полімер, який у 5 разів легший за гуму та в 4 рази легший за ПВХ. Даний вид поліолефіну, завдяки високим гігієнічним та амортизаційним властивостям, використовується в медицині, спорті, взуттєвій промисловості, при виготовленні дитячих іграшок та створенні різного роду покриття для підлоги.

◎ Компанія EvaLine надає повний спектр послуг з виробництва продукції на контрактній основі(Private label): від розробки дизайну та ексклюзивної рецептури до виготовлення та доставки продукції на склад замовника.

◎ Ми завжди раді новим клієнтам та співпраці на взаємовигідних умовах.

◎ Детальну інформацію щодо продукції та застосування матеріалів, які виготовляє наша компанія, Ви можете отримати в офісі, або звернувшись до наших менеджерів.

Детальніше про компанію →