Виробник товарів з ЕВА-матеріалів *

— від листів до готової продукції

 

* EVA (ЕВА) - екологічно чисті полімерні матеріали

Обираючи правильний матеріал для свого приміщення, обов'язково зверніть увагу на модульне підлогове покриття EVA для полу від EvaLine. Покриття для підлоги від EvaLine стійке до вологи, його легко чистити та мити.

М'яка підлога ПАРКЕТ, виробництва Eva Line, має оригінальний дизайн, який ідеально підходить для дитячих кімнат, балконів та приміщень зі стриманим або сучаснимінтер'єром.

Компанія EvaLine пропонує власні листи для виробництва автокилимків з матеріалу Ethylene Vinyl Acetate (EVA). Це найкращі килимки для салонів автомобілей на зиму і літо.

Компанія EvaLine пропонує якісні підстилки для тварин з ЕВА, які забезпечать тепло, комфорт і чистоту. Це незамінна річ для утримання великої рогатої худоби, коней та ін. габаритних тварин.

Модульна підлога ЕВА від компанії EvaLine EVA - відмінна розробка, що допоможе не лише зробити кімнату вашої дитини безпечною, а й доповнити програму її розвитку.

Підошва є одним з ключових елементів взуття — фундамент і платформа для ніг, яка напряму контактує з поверхнею.

ПРО EVALINE

EvaLine – перший в Україні виробник органічних полімерних матеріалів Eva (EVA). Компанія має повний цикл виробництва - від листів до готової продукції, що дозволяє виготовляти широкий асортимент товарів з EVA, які активно використовуються в повсякденному житті. EVA - це спінений полімер, який у 5 разів легший за гуму та в 4 рази легший за ПВХ. Даний вид поліолефіну, завдяки високим гігієнічним та амортизаційним властивостям, використовується в медицині, спорті, взуттєвій промисловості, при виготовленні дитячих іграшок та створенні різного роду покриття для підлоги..

◎ Компанія EvaLine надає повний спектр послуг з виробництва продукції на контрактній основі(Private label): від розробки дизайну та ексклюзивної рецептури до виготовлення та доставки продукції на склад замовника.

◎ Ми завжди раді новим клієнтам та співпраці на взаємовигідних умовах.

◎ Детальну інформацію щодо продукції та застосування матеріалів, які виготовляє наша компанія, Ви можете отримати в офісі, або звернувшись до наших менеджерів.

Про нас за 1 хвилину