Татамі і спортивні мати - необхідний аксесуар для занять гімнастикою, фітнесом, боротьбою, йогою і багатьма іншими видами спорту. У нас широкий асортимент спортивних матів і татамі, виготовлених з еластичного гіпоалергенного матеріалу EVA. Вони чудово миються, не вбирають вологу, мають хорошу амортизацію і з легкістю складаються або розбираються нескінченну кількість разів, що незамінне при виїзних тренуваннях або змаганнях.

Тиснення Anti Slide

Татамі і спортивні мати нашого виробництва відрізняються рельєфною текстурою поверхні - Anti Slide. Таке спеціальне тиснення перешкоджає ковзанню під час тренувань або виконання вправ, і сприяє кращому зчепленню татамі або мата з ногами спортсменів.

Унікальне кріплення

Наші татамі мають унікальну систему кріплення «ластівчин хвіст». Це не тільки повністю виключає щілини між татамі, але й дозволяє за лічені хвилини зібрати покриття необхідної конфігурації будь-яких розмірів.

Відмінна амортизація

Мати і татамі EvaLine стійкі до ударів і мають хороші амортизаційні властивості. Це істотно знижує ризик травматизму за випадкового падіння, а також забезпечує додатковий рівень захисту м'язів і суглобів спортсмена.

Завжди допоможемо

[:ru]_DSC6037[:]

Славуцький Влад
vs@evaline.com.ua

Обираючи правильний матеріал для свого приміщення, обов'язково зверніть увагу на модульне підлогове покриття EVA для полу від EvaLine. Покриття для підлоги від EvaLine стійке до вологи, його легко чистити та мити.

М'яка підлога ПАРКЕТ, виробництва Eva Line, має оригінальний дизайн, який ідеально підходить для дитячих кімнат, балконів та приміщень зі стриманим або сучаснимінтер'єром.

Компанія EvaLine пропонує власні листи для виробництва автокилимків з матеріалу Ethylene Vinyl Acetate (EVA). Це найкращі килимки для салонів автомобілей на зиму і літо.

Компанія EvaLine пропонує якісні підстилки для тварин з ЕВА, які забезпечать тепло, комфорт і чистоту. Це незамінна річ для утримання великої рогатої худоби, коней та ін. габаритних тварин.

Модульна підлога ЕВА від компанії EvaLine EVA - відмінна розробка, що допоможе не лише зробити кімнату вашої дитини безпечною, а й доповнити програму її розвитку.

Підошва є одним з ключових елементів взуття — фундамент і платформа для ніг, яка напряму контактує з поверхнею.

Спортивні мати і татамі - необхідний інвентар для тренувань

Гімнастика, боротьба, фітнес і багато інших видів спорту вимагають наявності спеціальних спортивних матів або татамі. Це пов'язано з тим, що під час тренувань падіння і удари неминучі, а мати або татамі допоможуть звести до мінімуму ризик отримання травми. Крім того, виконувати різні вправи або розтяжки набагато зручніше і комфортніше на матах, ніж просто на підлозі.
Аби мати і татамі в повній мірі виконували всі свої функції, до них висувають особливі вимоги, особливо це стосується рівня жорсткості і амортизації. Саме ці показники допомагають знизити травматизм при ударах і падіннях.

Види матів та їх особливості

Спортивні мати прийнято ділити на декілька груп, в залежності від їх призначення і дисциплін, а саме:

  • гімнастичні;
  • татамі-мати;
  • дитячі;
  • ролл-мати;
  • складні.

Кожна категорія цих матів має свій рівень жорсткості.

Найпоширенішими сьогодні є гімнастичні мати, оскільки вони можуть використовуватися не тільки на тренуваннях гімнастів, а й в таборах, спортивних секціях, школах і дитячих садках. Такі спортивні мати мають рівень жорсткості, достатній для того, аби пом'якшити удар при падінні.

Дитячі мати менш жорсткі, невеликі за розмірами, з яскравим забарвленням. Їх виготовляють зі шкірозамінника або інших сучасних матеріалів.

Ролл-мати найчастіше використовують для занять фітнесом і йогою, а завдяки тому, що вони легко скручуються і транспортуються, їх часто використовують для занять спортом на свіжому повітрі.

Для складних матів характерні компактні розміри і легка вага. Наприклад, татамі для боротьби EVA. Вони відрізняються мінімальною вагою, мають нековзке покриття і не потребують зайвих зусиль при установці і розбиранні. Татамі "ластівчин хвіст" мають максимально міцну систему кріплення, але при цьому їх можна збирати і розбирати нескінченну кількість разів, і вони не втратять свого зовнішнього вигляду та рівня жорсткості. Саме тому сьогодні татамі, вироблені з матеріалу EVA, є оптимальним варіантом для проведення змагань або виїзних тренувань.

Види спортивних матів

На даний час ринок надає кілька варіантів спортивних матів. Всі вони мають свої особливості.

  • Поролон вторинного спінювання - мати з цього матеріалу почали виготовляти ще за часів Радянського союзу. Сьогодні спортивні мати з ПВВ вже не такі популярні. Це пов'язано з тим, що вони занадто вбирають вологу, кришаться і швидко ламаються на згинах.
  • Пінополіетилен - мати з даного матеріалу нетоксичні і безпечні для здоров'я. Такі мати і татамі довговічні, еластичні, не вбирають вологу і мають хорошу амортизацію.
  • EVA - виробництво татамі і спортивних матів з даного матеріалу сьогодні набирає обертів. Це пов'язано з тим, що мати і татамі ЕВА відрізняються гіпоалергенністю, високою тепло- і звукоізоляцією, стійкі до впливу вологи і побутової хімії, мають унікальне тиснення Anti Slide, що запобігає ковзанню, стійкі до ударів, мають відмінну амортизацію, знижують ризик травматизму при падінні і забезпечують додатковий захист суглобам та м'язам спортсмена, Крім того, можуть мати різну товщину, рівень жорсткості і колір. Татамі від виробника можуть бути виготовлені з унікальним кріпленням «ластівчин хвіст», завдяки чому їх можна максимально швидко скласти в потрібну конфігурацію і розібрати назад. Це дуже зручно при виїзних змаганнях.

Купити мати і татамі в Україні

Компанія EvaLine пропонує вашій увазі татамі з ЕВА власного виробництва. Наші татамі високоякісні та довговічні. Ми гарантуємо, що вони абсолютно безпечні для здоров'я дорослих і дітей. Це означає, що на них можуть тренуватися навіть малюки. А головне - завдяки відмінній амортизації ризик отримати травму під час тренування або змагання зводиться до нуля.

Ми перші в Україні почали виготовляти татамі з EVA. Ми знаємо всі особливості цього матеріалу, тому готові створити для вас татамі потрібної жорсткості, розміру, конфігурації і кольору.

Телефонуйте, і ми відповімо на всі ваші запитання, допоможемо визначитися з розмірами татамі, виготовимо і доставимо їх точно в строк в будь-який куточок нашої країни.