Компанія EvaLine пропонує власні листи для виробництва автокмобільних килимів з матеріалу етиленвінілацетат (EVA). Сьогодні цей матеріал застосовується у виробництві спортивного та літнього взуття, покриття для підлги у дитячих кімнатах та центрах, іграшок, татамі для єдиноборств. Використання EVA у виготовленні автомобільних килимків дало можливість створити абсолютно новий продукт. ЕВА - легкий і одночасно надміцний матеріал.

Характеристика листа:

Розмір: 2000х1250 мм
Товщина: 9,5 - 10 мм
Твердість: 40 -45 ШорА
Тиснення: ромб

Особлива структура

Головна особливість листів для виробництва автокилимів - особлива пориста структура, що нагадує бджолині соти. В результаті все сміття, пил або вода збираються на дні сот, а поверхня килимка, що контактує з взуттям, залишається сухою і чистою. Автомобільні килимкти з листів EvaLine досить жорсткі і зручно дістаються з салону для чищення.

Стійкість до температури

Продукція EVA стійка до високих і низьких температур. Матеріал спокійно переносить контакти з хімічними реагентами, що застосовуються на дорогах в холодну пору року. Це найкращі килимки для салонів автомобілей на зиму і літо.

Оригінальний дизайн

Листи EvaLine доступні в різних кольорах, завдяки чому автомобільні килимки відмінно впишуться в будь-який стиль салону автомобіля.

Завжди допоможемо

_DSC6037

Славуцький Влад
[email protected]

Обираючи правильний матеріал для свого приміщення, обов'язково зверніть увагу на модульне підлогове покриття EVA для полу від EvaLine. Покриття для підлоги від EvaLine стійке до вологи, його легко чистити та мити.

М'яка підлога ПАРКЕТ, виробництва Eva Line, має оригінальний дизайн, який ідеально підходить для дитячих кімнат, балконів та приміщень зі стриманим або сучаснимінтер'єром.

Компанія EvaLine пропонує власні листи для виробництва автокилимків з матеріалу Ethylene Vinyl Acetate (EVA). Це найкращі килимки для салонів автомобілей на зиму і літо.

Компанія EvaLine пропонує якісні підстилки для тварин з ЕВА, які забезпечать тепло, комфорт і чистоту. Це незамінна річ для утримання великої рогатої худоби, коней та ін. габаритних тварин.

Модульна підлога ЕВА від компанії EvaLine EVA - відмінна розробка, що допоможе не лише зробити кімнату вашої дитини безпечною, а й доповнити програму її розвитку.

Підошва є одним з ключових елементів взуття — фундамент і платформа для ніг, яка напряму контактує з поверхнею.

Автомобільні килимки EVA - інноваційне рішення для авто

Компанія EvaLine пропонує вашій увазі інноваційний матеріал ЕВА, який сьогодні широко застосовується в багатьох галузях, в тому числі і в виготовленні автомобільних килимків.

Ми спеціалізуємося на виробництві високоякісних листів матеріалу етиленвінілацетат (EVA), призначених для створення автомобільних килимків eva, які ідеально впишуться в салон будь-якого автомобіля і допоможуть підтримувати його чистоту.

Використання інноваційних технологій і надміцного матеріалу дали можливість створити автокилимки нового покоління і зайняти лідируючі позиції на ринку. Автомобільні килимки, які виробляються з нашого матеріалу, завжди відрізняються підвищеною зносостійкістю, легкістю, екологічністю і тривалим терміном експлуатації.

Листи ЕВА для автокилимків: особливості та переваги

Головною особливістю листів, які ми виробляємо і пропонуємо використовувати для пошиття автомобільних килимків - особлива пориста структура, що зовні нагадує бджолині соти. Саме завдяки такій структурі, весь бруд, сміття, пил і вода осідають на дні сот, а поверхня килимка завжди залишається чистою та сухою.

Використовуючи наш ЕВА матеріал, ви зможете надати свому споживачеві автокилимки, що мають наступні переваги:

 • легка вага - EVA автокилимки набагато легші за аналогічні килимки з інших матеріалів;
 • еластичність, гнучкість, пружність - дані властивості зберігаються навіть за екстремально низьких температур;
 • хороші теплоізоляційні показники;
 • шумоізоляція - завдяки тому, що матеріал EVA поглинає шуми, в салоні стає тихіше;
 • водонепроникність - такий килимок не втратить своїх властивостей навіть, якщо на нього розлити воду, більш того, він не вбирає вологу і не пропускає її через себе, а значить, салон отримає додатковий захист;
 • фізична стійкість - завдяки особливим властивостям матеріалу ЕВА, такі килимки не деформуються, не розтягуються, відмінно витримують статичні і механічні навантаження, а також здатні відновлювати свою первинну форму;
 • стійкість до негативного впливу хімічних засобів - навіть, якщо на килимок потрапить масло, розчинник або будь-який інший хімічний склад, з ним нічого не трапиться;
 • діелектричність - не проводить електричний струм;
 • екологічність - матеріал ЕВА абсолютно безпечний для здоров'я людини;
 • висока зносостійкість - навіть за кілька років експлуатації автомобільні килимки EVA будуть виглядати як нові;
 • гнучкість - завдяки гнучкості матеріалу, килимок щільно прилягає до будь-якої поверхні;
 • стійкість до перепадів температур - автомобільні килимки зберігають усі свої властивості, як в осінньо-зимовий, так і у весняно-літній період;
 • легко чистяться - всього кілька хвилин, і ваші автомобільні килимки будуть знову блищати як нові;
 • оригінальний дизайн - завдяки тому, що ми поставляємо матеріал ЕВА в листах потрібного кольору, у вас буде можливість створити килимки для авто абсолютно будь-якої форми і розміру;
 • доступна ціна.

EvaLine пропонує найкращий матеріал для виробництва автомобільних килимків

Наша компанія пропонує вашій увазі листи EVA розміром 2000х1250 мм, товщиною 9,5 - 10 мм, твердістю 30 - 35 Шора, з тисненням - ромб. Завдяки тому, що ми пропонуємо вам листи власного виробництва, ви отримуєте високоякісний матеріал ЕВА за найдоступнішою ціною в Україні. Та головне, що використовуючи наш матеріал, ви зможете запропонувати кінцевому споживачеві автомобільні килимки, які гармонійно впишуться в салон будь-якого авто і стануть ідеальним рішенням для його захисту від літньої пилу, осіннього і весняного бруду, а також від зимової слякоті.

Телефонуйте, ми готові до тривалої та плідної співпраці. Ми цінуємо кожного партнера, тому завжди поставляємо якісний матеріал в чутко встановлений термін,а за необхідності готові запропонувати оптимальне рішення поставленого завдання.

Звертайтеся, ми впевнені, що ціна і якість нашого ЕВА матеріалу вас приємно порадує.