ЕВА-мати «Бурьонка» - інноваційне підлогове покриття вітчизняного виробництва компанії Ева-Лайн. ЕВА (етиленвінілацетат) – спінений полімер, що у 5 разів легший за гуму та в 4 рази легший за ПВХ. Даний вид поліолефіну, завдяки високим гігієнічним та амортизаційним властивостям, використовується в медицині, спорті, взуттєвій промисловості, при виготовленні дитячих іграшок та створенні різного роду покриття підлоги. ЕВА-мати "Бурьонка" екологічні та безпечні.

Характеристики:

Довжина: 1800 мм

Ширина: 1250 мм

Товщина: 27(+/- 3) мм

Тиснення: верх – крупний рис, низ – дренажна система (ніжки d = 30 мм, h = 5 мм)

Низька теплопровідність

Унікальною відмінністю ЕВА-матів "Бурьонка" є низька теплопровідність. На відміну від гумових покриттів, за низької температури, ЕВА-мати "Бурьонка" зберігають свої властивості, не стають слизькими, і тварини впевнено рухаються, без ризиків травм. На лежакові з ЕВА-матами "Бурьонка", корова відпочиває 12-13 годин, а на бетоні, всипаному снігом чи піском - 6-8 годин. За використання ЕВА-покриття знижується ризик маститів, що значно збільшує надої!

 ЕВА-мат БурьонкаГумаДерево (дуб)
Теплопровідність, Вт/(м*К)0,0350,280,10
Твердість, Шор А65 - 7080 - 85-
Плотність (кг/м3)3201190870
Строк експлуатаціїдо 10 роківдо 10 роківдо 1 року

Зниження травматичності

ЕВА-мати "Бурьонка" для підлоги складаються з мільйонів бульбашок стисненого повітря, які амортизують тиск, особливо, коли корова лягає, і на її коліна йде велике навантаження. ЕВА-мати "Бурьонка" виготовлені таким чином, аби вага тварини за ходьби рівномірно розподілялась, убезпечуючи копита та суглоби. За статистикою, внаслідок використання ЕВА-матів, рівень травм худоби знижується на 80%.

Зручно і практично

ЕВА-мати "Бурьонка", на відміну від гумового покриття, легкі та комфортні у прибиранні. Завдяки дренажній системі, на поверхні, навіть за тривалого використання, не збирається бруд та сеча. Вони стікають, і поверхня весь час залишається чистою, а прибирання стає легким.

Завжди допоможемо

Славуцький Влад
[email protected]

Обираючи правильний матеріал для свого приміщення, обов'язково зверніть увагу на модульне підлогове покриття EVA для полу від EvaLine. Покриття для підлоги від EvaLine стійке до вологи, його легко чистити та мити.

М'яка підлога ПАРКЕТ, виробництва Eva Line, має оригінальний дизайн, який ідеально підходить для дитячих кімнат, балконів та приміщень зі стриманим або сучаснимінтер'єром.

Компанія EvaLine пропонує власні листи для виробництва автокилимків з матеріалу Ethylene Vinyl Acetate (EVA). Це найкращі килимки для салонів автомобілей на зиму і літо.

Компанія EvaLine пропонує якісні підстилки для тварин з ЕВА, які забезпечать тепло, комфорт і чистоту. Це незамінна річ для утримання великої рогатої худоби, коней та ін. габаритних тварин.

Модульна підлога ЕВА від компанії EvaLine EVA - відмінна розробка, що допоможе не лише зробити кімнату вашої дитини безпечною, а й доповнити програму її розвитку.

Підошва є одним з ключових елементів взуття — фундамент і платформа для ніг, яка напряму контактує з поверхнею.

EVA Line – високоякісне покриття підлоги для тваринництва

Коли обираєте матеріал для обладнання тваринницьких комплексів, варто взяти до уваги три ключових моменти:

  • дотримання санітарних норм;
  • відповідність матеріалу будівельним нормам щодо даної категорії приміщень;
  • пожежна безпека.

Наша компанія пропонує вам брудозахисні килимки ЕВА, що стануть оптимальним варіантом для покриття підлоги тваринницьких комплексів. Даний матеріал вирізняється зносостійкістю та міцністю. Він стійкий до впливу вологи та чудово справляється зі статичними та динамічними навантаженнями.

Особливої уваги заслуговує його багатошарова структура: низ - дренажна система, верх – крупне тиснення. Завдяки такій структурі та характерним властивостям матеріалу, таке покриття не ковзає, не вбирає вологу та відходи життєдіяльності тварин, швидко сохне та не деформується під вагою тварин.

Килимки ЕВА для тваринництва : особливості та переваги

Ми пропонуємо вашій увазі гумові мати КРС, які допоможуть створити максимально комфортні умови для утримання тварин на фермах.

Основні переваги даного покриття включають у себе такі параметри.

  • Захист здоров'я тварин - гумові мати для корів стійкі до температурних стрибків, тому навіть за низької температури вони не ковзають, а тварини безперешкодно піднімаються та лягають. Це не лише зменшує навантаження на суглоби корів, але й запобігає травмам.
  • Теплоізоляція - гумові мати для стайні або корівника не пропускають холод та не віддають тепло, завдяки чому тварини відпочивають 12-13 годин, а не 6-8, як це часто буває на піску або бетоні. Повноцінний відпочинок позитивно впливає на стан великої рогатої худоби та коней, а у корів знижується вірогідність маститів, який зменшує надої.
  • Звукоізоляція - підстилка для корів у декілька разів знижує рівень шуму від копит, що забезпечує більш комфортні умови для утримання великої рогатої худоби та коней.
  • Гігієна - наше покриття не вбирає бруд та запахи, тому прибирання стало максимально простим.
  • Екологічність - під час виробництва підлогового покриття для тваринництва, ми використовуємо високоякісні гіпоалергенні матеріали. Як результат, ви отримуєте мати та килимки для корів та коней, що не містять шкідливих речовин та алергенів.
  • Довговічність - наші брудозахисні килимки для тваринницьких комплексів витримують велику вагу, стійкі до різного роду сторонніх впливів та довго не втрачають свого первозданного вигляду.

Купити мати для тварин EVA

Ми виготовляємо гумові мати КРС за наданими параметрами та у необхідній кількості. Для цього просто зв'яжіться з нашими менеджерами, вони детально вас проконсультують з будь-якого питання та оформлять замовлення.

Звертайтесь, і ми у зазначений термін виготовимо мати для великої рогатої худоби та організуємо доставку за вказаною адресою.