Завжди допоможемо

Прокоп'єв Андрій
[email protected]

Взуттєві комплектуючі

Підошва є одним з ключових елементів взуття - фундамент і платформа для ніг, яка напряму контактує з поверхнею. Вона захищає взуття від зношування та визначає термін користування ним. Саме підошва піддається інтенсивному механічному впливу, деформаціям, стиранню поверхнею. Через це матеріали для виготовлення підошв повинні бути максимально стійкими до зовнішніх подразників.

Матеріал ЕВА виключає реакцію з хімічними речовинами - маслами та розчинниками, а також він гігієнічний завдяки своїй стійкості до впливу бактерій та грибків. Підошва легка – це найголовніша перевага матеріалу ЕВА. Він значно легший за решту аналогів, які використовують у виробництві взуття, такі як каучук, ПВХ чи поліуретан. Саме знього виготовляють сланці та значну кількість видів пляжного взуття.


ЕВА має пористу структуру, тобто наповнений мікроскопічними бульбашками повітря. І це сприяє не лише легкості, але й відмінній теплоізоляції. Наприклад, у гумових чоботях (ПВХ) за 0 градусів уже холодно, навіть з теплими шкарпетками, а у литому взутті з ЕВА - тепло! Серед переваг матеріалу ЕВА - еластичність та пружність. Тому він широко застосовується для виробництва взуття, у тому числі ортопедичного. Підошва з ЕВА — м'яка, з чудовими амортизуючими властивостями, які зберігаються за низьких температурних показників. Навіть до -60 градусів за Цельсієм!


У такому взутті ноги менше втомлюються, ходити у ньому зручно та комфортно. Таке взуття довго слугує. До того ж, якщо ортопедичне взуття з підошвою ЕВА купити вчасно, можна підтримувати здоров'я протягом багатьох років!

Подошва из ЭВА фото 1
Подошва из ЭВА фото 2

Обираючи правильний матеріал для свого приміщення, обов'язково зверніть увагу на модульне підлогове покриття EVA для полу від EvaLine. Покриття для підлоги від EvaLine стійке до вологи, його легко чистити та мити.

М'яка підлога ПАРКЕТ, виробництва Eva Line, має оригінальний дизайн, який ідеально підходить для дитячих кімнат, балконів та приміщень зі стриманим або сучаснимінтер'єром.

Компанія EvaLine пропонує власні листи для виробництва автокилимків з матеріалу Ethylene Vinyl Acetate (EVA). Це найкращі килимки для салонів автомобілей на зиму і літо.

Компанія EvaLine пропонує якісні підстилки для тварин з ЕВА, які забезпечать тепло, комфорт і чистоту. Це незамінна річ для утримання великої рогатої худоби, коней та ін. габаритних тварин.

Модульна підлога ЕВА від компанії EvaLine EVA - відмінна розробка, що допоможе не лише зробити кімнату вашої дитини безпечною, а й доповнити програму її розвитку.

Підошва є одним з ключових елементів взуття — фундамент і платформа для ніг, яка напряму контактує з поверхнею.