ПН - ПТ: 9:00 - 19:00 / СБ - ВС: Выходные
evaline.com.ua@gmail.com

Про компанію EVALINE

Компанія EvaLine — перший в Україні виробник продукції з екологічно чистих полімерних матеріалів EVA (ЕВА). Підприємство повного циклу виробництва, від листків до готової продукції, що дає можливість виготовляти широкий асортимент товарів з EVA, які активно використовуються у повсякденному житті. ЕВА – спінений полімер, що у 5 разів легший за гуму та в 4 рази легший за ПВХ. Даний вид поліолефіну, завдяки своїм гігієнічним та високим амортизуючим властивостям, використовується в медицині, спорті, взуттєвій промисловості, при виготовленні дитячих іграшок та створенні різного роду покриття для підлоги

Місія компанії

Виробництво якісної продукції, яка приносить користь кожному клієнту

Цінності компанії

Виготовлення продукції у зазначений термін, повага до всіх, клієнтоорієнтований підхід

Цілі компанії

Збільшення частки експорту на виробництві, розвиток партнерських програм, пошук нових дистриб'юторів

Візія компанії

Висока якість = тривалий термін служби продукту = задоволений клієнт

З історії підприємства

З 2020 року по 2021 рік компанія "Eva-line" офіційно була учасником Всеукраїнської мережі Доброчесності та Комплаєнсу UNIC, що має на меті просування ідеї етичного та прозорого ведення бізнесу.

На сьогодні лише 52 підприємства є членами даної мережі, серед них і "Eva-line". Ми надзвичайно раді отриманому статусу і тому, що розділяємо цю подію з вами - нашими партнерами та клієнтами. Адже з моменту заснування компанії наша команда працює чесно, прозоро та неупереджено. Ми щиро впевнені, що майбутнє лише за такою моделлю ведення бізнесу.

Private Label

Компанія EvaLine надає повний спектр послуг з виробництва продукції на контрактній основі(Private label): від розробки дизайну та ексклюзивної рецептури до виготовлення та доставки продукції на склад замовника.

Партнери EvaLine

Наша компанія успішно співпрацює з провідними представниками українського і зарубіжного бізнесу - лідерами надання послуг в своїх напрямках. Ми завжди відкриті для нового партнерства на взаємовигідних умовах.